Svíčka na zakázku

Svíčka na zakázku

Máte vlastní přání a představu o tom, jak by měla vypadat vaše svíčka? Napište si o ni!

Svíčka na zakázku může být v různých nádobách co se týče materiálu i velikosti. Může mít motiv, barvu  i odstín, jakou si jen vymyslíte.

Chcete ji s jemnou vůní čokolády, růží nebo úplně bez vůně? I to umíme.

 

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Category: SKU: N/A

Popis

Svíčka na zakázku

Máte vlastní přání a představu o tom, jak by měla vypadat vaše svíčka? Napište si o ni! Svatba, dárky pro partnery, výzdoba obchodu, kosmetického či masážního salonu nebo ordinace – s naší svíčkou to bude jedinečné.

Co všechno si můžete zvolit?

Svíčka na zakázku může být v různých nádobách co se týče materiálu i velikosti. Může mít barvu  i odstín, jakou si jen vymyslíte.

1. Barva

Vyberte si odstín podle vašich představ. Můžete si přát třeba svíčku ve firemních barvách nebo ji barevně sladit třeba s tématem svatby.

2. Vůně

Chcete ji s jemnou vůní čokolády, růží nebo úplně bez vůně? I to umíme. Rádi Vám namícháme vůni úplně novou. Stačí říct!V nabídce vůní máme aktuálně připravené:

3. Zdobení

Potřebujete dárek pro vaše klienty či obchodní partnery? Svíčka může mít vaše logo, ať už na etiketě či v 3D formě jako motiv zdobení. Nebo si můžete zvolit tematické zdobení dle svých představ. Podívejte se do galerie produktu, jaké svíčky na zakázku už jsme měli to potěšení připravovat.

4. Nádoba na odlití

Aktuálně odléváme hned do několika druhů nádob z různých materiálů:

  • skleněné kalíšky v různých velikostech, kónické či rovné,
  • elegantní bílé keramické hrnečky i s podšálkem a potiskem dle přání,
  • hmota podobné betonu, kterou si sami odléváme do forem a umíme ji připravit v různých barvách.

5. Etiketa

Rádi Vám zpracujeme i grafický návrh pro etiketu s tématem eventu nebo logem firmy.

Máme šikovnou ilustrátorku, která připraví návrh ať už grafický nebo ručně malovaný podle Vašeho zadání.

Rádi Vám připravíme počet kusů dle potřeby. Ceny se odvíjí od vlastností svíčky, které si budete přát.

Péče o svíčku

Svíčka ze sójového vosku vyniká dlouhou dobou hoření. Abyste měli možnost těšit se z jejího světla a vůně co nejdéle, je třeba věnovat svíčce péči. Při správném zacházení se hoření obejde bez nepříjemného štiplavého kouře a vytváření tunýlků. Co to je, ptáte se? Určitě jste si všimli, že někdy svíčky nevyhoří v celé šířce, ale pouze uprostřed. Kolem tekutého vosku zbyde ztuhlá hradba. Při každém dalším zapálení se tunýlek prohloubí a hradba je vyšší. Pravděpodobně po dohoření knotu ze svíčky hradba zbyde, vosk se nespotřebuje, a právě to zkrátí dobu, kdy si můžete užívat čas u svíčky.

První hoření:

Na první chvíle se svíčkou si vyhraďte podle šířky svíčky dostatečně dlouhou dobu. Nejlépe tak, aby se vosk stihl rozpustit po celém povrchu svíčky. U čajové svíčky můžete počítat zhruba s 1- 1,5 hodinou. Širší svíčka může potřebovat třeba 4 i více hodin. Takovou péčí zajistíte využití veškerého vosku pro co nejdelší dobu hoření a potěšení ze svíčky.

Před prvním zapálením:

Podle velikosti (zejména šířky) svíčky se odvíjí potřebná délka knotu. Knot by měl být vzpřímený. Na čajovou svíčku je vhodný knot o délce cca 6-8mm. Při širším průměru poroste i délka knotu. Svíčky od Světlonoše při dodání vždy připravujeme tak, abyste si je mohli rovnou zapálit, tedy zastřižené, řádně navoskované a napřímené.

svicka-na-zakazku
svicka-na-zakazku

Při každém dalším zapálení:

Při zhášení svíčky na knotu zbývá ohořelý kus už proměněný na popel. Právě tenhle kousek může následně způsobit nepříjemný dým a nerovnoměrné hoření.

Zakroucený zbytek knotu proto odstraňte (opatrně, abyste neodtrhli celý knot). Knot je už opálený, proto bude určitě špinit.

Zbytek knotu lehce narovnejte, aby stál alespoň částečně zpříma.

Uhašení svíčky:

Při zhášení je důležitá velká opatrnost, a to zejména u větších svíček se širším knotem. Pro Vaše bezpečí i co nejlepší péči o svíčku doporučujeme použít zhášedlo. Zkrátí dobu, kdy se z knotu line dým a ušetří popálené prsty či ubrus pocákaný horkým voskem.

svicka-na-zakazku

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Svíčka na zakázku“